S01 - Studio
3 Juli 2021 - Andre LadesteinStudio's
- 2 persoons + 1 kind < 4 jr
Diverse volledig ingerichte 2 persoons 1 kamer studio's , gelegen in Village du Haut Val, onderdeel van het Belleme(Golf)Resort.
In de ruime woon/zitkamer bevindt zich in de zijmuur weggewerkt de goed ingerichte open keuken, met 2-pits keramische kookplaat, magnetron, koffieapparaat, waterkoker, vaatwasser en koelkast met apart vriesvak. Er is ruim voldoende kastruimte, zowel keuken- als kledingkasten.
Het 2 pers. bed bevindt zich aan het eind van de kamer, voorzien van bedlampen en nachtkastjes.
Verder heeft men de beschikking over Flatscreen TV en WiFi.
De appartementen zijn aangesloten op een centraal verwarmingssysteem.
Bed- en badlinnen zijn in de prijs inbegrepen evenals de eindschoonmaak.
- Washandjes kennen ze bijna niet in Frankrijk, dus die moet u zelf meenemen.
Wij willen het u zo gemakkelijk mogelijk maken en daarom is bij aankomst uw bed keurig opgemaakt!
Blijft u voor een langere periode dan kunt u bij ons ook de wekelijkse bed-, bad- en keukenlinnen wissel reserveren.
NB. De foto presentatie is slechts een impressie van een appartement. De appartementen zijn van particuliere eigenaren en kunnen daarom van locatie, indeling en inrichting onderling verschillen, er kunnen daarom geen rechten op basis van de getoonde foto's worden ontleend.
Huisinformatie :
Woonbereik:
Keuken:
| Wellness:
Overige:
| Afstanden:
|
Omgeving Belleme - Laag Normandie
Bellême.....
Er is een plaatselijk Toeristen Informatie Centrum met zeer vriendelijke en behulpzame mensen. Naast dit toeristen kantoor ligt een heel originele midgetgolfbaan. Die moet u zeker is een keertje bekijken en nog beter is proberen.
Daar is sinds een aantal jaren behoorlijke verandering in gekomen toen er een prachtige golfbaan met 18 holes “Golf Bellême” op steenworp afstand van het dorpje werd aangelegd. In deze prachtige heuvelachtige omgeving heeft men vervolgens door gedeeltelijke restauratie van de restanten van een Abdij een heuse Country Club met een sfeervol restaurant, lounge met bar en hotel accommodatie gecreërd en bovendien, door gedeeltelijke restauratie en nieuwbouw ook prachtige en uniek in zijn soort, twee Franse wijkjes met appartementen en woningen gebouwd in de typisch landelijke Percheron stijl: Village du Haut Val en Village Les Sablons. Deze wijkjes zijn bovendien ook voor een deel gebouwd tegen het golfterrein en dat allemaal op loopafstand (ca. 800 mtr.) van het centrum van Bellême.
Tweemaal per jaar worden in Bellême ook belangrijke motorcross wedstrijden gehouden. Hiervoor is een permanent en behoorlijk uitdagend parcours aangelegd.
Naast de plaatselijke **camping vindt men het openbare, verwarmde, zwembad van de gemeente. Via een wandelpad komt men van daaruit gemakkelijk naar het Bellême Resort waar men in de goed ingerichte luxe woningen en appartementen op een perfecte manier de vakantie kan doorbrengen, inclusief alle benodigde comfort. Een prettige bijkomstigheid is de aanwezigheid van de aanliggende 18-holes golfbaan en Country Club met bar,lounge en restaurant. Bij sommige woningen staat men bijna letterlijk vanuit het bed direct op de golfbaan.
Om maar een paar kastelen van de Orne te noemen:
- Kasteel Carrouge
- Bagnoles de l’Orne
- Kasteel van Le Bourg Saint Léonard
- Kasteel van O, waterburght in het stadje Mortree
Maar ook om Bellême zelf vindt u veel historische Chateau’s en Manoirs.
'Le Perche'maakt deel uit van Laag-Normandië en is vrij onbekend bij de toeristen, maar is daarom niet minder de moeite waard om bezocht te worden. Het ligt ongeveer 1,5 uur rijden ten westen van Parijs.
U heeft vast wel eens gehoord van Camembert of Calvados, Peren champagne of de zwarte bloedworst maar ook het prachtige naaldkant? Dat vindt allemaal in en om deze streek zijn oorsprong. Op de plaatselijke wekelijkse markten (In Bellême is deze op donderdagochtend) vindt u deze produkten vast wel ergens in een van de kraampjes terug.
Prachtige paarden die in deze streek worden gehouden en vaak worden ingezet bij 4-span demonstraties en wedstrijden. Een bezoek aan de Nationale stoeterij Le Pin in het plaatsje Le Pin au Haras, ook wel het Versailles van het paard genoemd, met ca. 1000 ha. land.
Meer dan 10 paardenrassen worden hier gefokt. En niet te missen, elke donderdag van juni t/m september “Les jeudis du Pin”. Een paardenkunstspektakel van het hoogste niveau op het binnenplein van de stoeterij, met defilés van hengsten en spannen.,